AWZG2-12V2A-B - zálohovaný zdroj v skrinke, lineárny 13,8V/2A/7Ah
Zálohovaný zdroj v skrinke, lineárny. Napájanie: 230VAC/50Hz. Výstup napájania: 2A/13,8VDC. Prúd nabíjania akumulátora: 0.2A/0.5A. Akumulátor : 1 x 7Ah, Rozmery: 205 x 237 x 82 [+/-2 mm], optická signalizácia LED.
Výrobca:
Obj. čislo:
AWZG2-12V2A-B
Súvisiace produkty
ZÁLOŽNÉ OLOVENÉ AKUMULÁTORY zn. Ultracell
VRLA12V/7Ah Bezúdržbový zálohovací akumulátor
Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 7 Ah V cene je zahrnutý poplatok do recyklačného fondu.