OTVÁRACIA DOBA PREDAJNE: Po - Pi: 08:00 - 17:00 hod.

Bratislava: +421 2 4363 0343-8, Mobil: +421 905 50 7777

Martin: +421 43 4307 692, Mobil: +421 915 742 869

O SPOLOČNOSTIACH

O spoločnosti

Alarmy s.r.o., Audio Slovakia, s.r.o.

Spoločnosti Alarmy s.r.o. a Audio Slovakia s.r.o. sú úzko spolupracujúcimi v oblasti distribúcie zabezpečovacích zariadení slúžiacich na ochranu osôb a majetku.

Spoločnosti sa vyznačujú dlhoročnými pracovnými skúsenosťami vo svojom obore. Alarmy s.r.o. pôsobí na trhu so zabezpečovacou technikou už od roku 2000. Jej sesterská spoločnosť Audio Slovakia s.r.o. funguje od roku 2002.

Alarmy s.r.o. a Audio Slovakia, s.r.o. sa špecializujú na predaj a montáž:

  • Zabezpečovacích systémov (PNS)
  • Kamerových systémov (CCTV)
  • Prístupových systémov
  • Audio a video vchodových systémov
  • Obchôdzkových a prístupových systémov

Naše spoločnosti spolupracujú s mnohými renomovanými dodávateľmi, ktorí sú známi kvalitou svojich výrobkov a dlhoročnou stabilitou na trhu.

Poslaním našich spoločností je byť spoľahlivým partnerom v oblasti zabezpečovacej techniky a napomáhať tak k zvýšeniu úrovne zabezpečenia domov, budov a iných objektov. Naším cieľom je okrem dodávky spoľahlivých zariadení, poskytovať kvalitnú technickú podporu, aby mali naši partneri istotu, že k výrobkom dostanú príslušné potrebné informácie. Poskytujeme odbornú technickú podporu, konzultácie pri návrhu projektov, ako aj odborné rady pri samotnej realizácii systémov.

POPLACHOVÉ SYSTÉMY / KAMEROVÉ SYSTÉMY

Jablotron

JABLOTRON

Profesionálne zabezpečovacie systémy

O všetkom čo sa deje vo Vašej firme alebo domácnosti máte stále prehľad prostredníctvom internetu alebo svojho mobilného telefónu.

Bosch

BOSCH

Spoľahlivé profesionálne snímače pre PSN

Moderné pohybové detektory s digitálnou analýzou z produkcie fy. BOSCH sa dodávajú v prevedení PIR, duálne PIR/PIR alebo duálne PIR/MW

Hikvision

HIKVISION

HIKVISION kamerové systémy

Firma Hikvision funguje na svetovom trhu už od roku 2002 a radí sa medzi popredných vývojárov a producentov video-monitorovacej techniky.

Terminal

HIKVISION

Tvárový terminál na merania telesnej teploty osôb

Tvárový terminál s funkciou rozpoznávania tváre a merania telesnej teploty osôb. Systém je možné použiť ako prístupový systém, ktorý dokáže rozpoznať tvár, tvárovú teplotu, absenciu ochranného rúška.

POPLACHOVÉ SYSTÉMY / KAMEROVÉ SYSTÉMY

Golmar Surf

Audiovrátniky GOLMAR

Rada SURF - 2-vodičová BUS inštalácia

AS 1220SII - súprava audiovrátnika pre 1 alebo 2 účastníkov, prevedenie na omietku (súprava obsahuje tablo PES-1220SII s 2 tlačítkami a komunikačnou jednotkou, domáci telefón T-1772VD

G2 Soul

Videovrátniky GOLMAR

Rada G2+ SOUL (2-vodičová nepolarizovaná digitálna inštalácia)

Farebná videosúprava pre 1 účastníka, 2-vodičová digitálna inštalácia G2+ s presmerovaním hovoru a obrazu cez Wifi, ovládanie otvorenia dverí.

videovratnik

Videovrátniky HIKVISION

Hikvision DS-KIS604-S - sada videovrátnika

Farebná videosúprava, vstupný panel s 2 MPx Full HD kamerou, 7" monitor s Wifi modulom, dotyková obrazovka, POE switch, Micro SD karta 16GB

videovratnik

Videovrátniky AURINE

AURINE - sada videovrátnika

Ponúka 4 vodičové "hands free" vchodové video komunikačné systémy, ktoré vynikajú eleganciou, spoľahlivosťou a odolnosťou. Sú vhodné pre použitie do rodinných domov prípadne kancelárii.

Kontaktný formulár

Potrebujem cenovú ponuku

verify

* Tento údaj je povinný