OTVÁRACIA DOBA PREDAJNE: Po - Pi: 08:00 - 17:00 hod.

Bratislava: +421 2 4363 0343-8, Mobil: +421 905 50 7777

Martin: +421 43 4307 692, Mobil: +421 915 742 869

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY

1. Všeobecné ustanovenia

Všeobecné obchodné podmienky popisujú bežnú obchodnú spoluprácu medzi zákazníkom a predávajúcim, t.j. medzi zákazníkom a  ALARMY s.r.o. alebo zákazníkom a AUDIO Slovakia s.r.o. Sú k dispozícii zákazníkovi na internetovej stránke a v sídlach spoločností na ich kontaktných adresách. Tieto podmienky tvoria základ pre obchodnú spoluprácu. Zákazník je povinný sa pred začatím obchodnej spolupráce poriadne oboznámiť so základnými predpismi všeobecných obchodných podmienok.

2. Podmienky spolupráce

Nákup v spoločnosti  ALARMY s.r.o. alebo AUDIO Slovakia s.r.o. môžu realizovať fyzické osoby alebo podnikateľské subjekty. Registrácia je možná elektronicky, prostredníctvom našej internetovej stránky, alebo osobne v sídlach spoločností: ALARMY s.r.o. na adrese Cablkova 3, 82104,  Bratislava alebo v spoločnosti AUDIO Slovakia s.r.o. sídliacej na adrese Kozmonautov 35, 03601, Martin.

3. Objednávka tovaru

Zákazník si môže objednať tovar osobne, telefonicky, alebo elektronicky, v e-shope. Objednávka musí obsahovať fakturačné údaje a dodacie údaje (v prípade ak sa tovar expeduje), t. j. meno zákazníka alebo obchodné meno spoločnosti,  kontaktnú osobu pre doručenie, telefónne číslo a e-mail, IČO, IČ DPH (v prípade podnikateľského subjektu), objednávaný tovar, počet kusov, alebo inú množstevnú jednotku, v ktorej sa tovar predáva a spôsob odberu. Ceny za tovar sú účtované podľa cenníka platného v deň objednávky tovaru. Objednávka odberateľa je platná len po písomnom alebo osobnom, či telefonickom potvrdení dodávateľa, a teda spoločnosťou ALARMY s.r.o. alebo AUDIO Slovakia s.r.o.

4. Platobné doklady

Naše spoločnosti ALARMY s.r.o. a AUDIO Slovakia s.r.o. vystavujú na platobné účely hotovostný doklad alebo faktúru. Faktúra slúži zároveň ako dodací a záručný list. Tovar je až do uhradenia majetkom dodávateľskej firmy. V cene výrobku je zahrnutý recyklačný príspevok. Naša spoločnosť je členom kolektívneho systému nakladania s elektroodpadom SEWA a.s.

5. Platobné podmienky

Platbu objednaného tovaru je možné uskutočniť bankovým prevodom na účet predávajúceho, po vystavení faktúry spoločnosťou ALARMY s.r.o alebo AUDIO Slovakia s.r.o., osobne platbou v hotovosti alebo platbou na dobierku, v prípade, že sa tovar expeduje. V predajniach nie je možné platiť platobnou kartou.

6. Dodanie tovaru

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne v spoločností ALARMY s.r.o alebo AUDIO Slovakia s.r.o. Tovar tiež expedujeme prepravnou službou UPS. Pri prevzatí  tovaru je zákazník povinný si dôkladne skontrolovať množstvo a typ tovaru, ako aj to či tovar nie je poškodený, inak neskoršie reklamácie nebudú uznané. Dopravné náklady, poistenie a náklady na zaslanie reklamácií hradí zákazník. Predávajúci neručí za škody vzniknuté prepravou tovaru. Pokiaľ bude zistené poškodenie tovaru prepravnou službou, je nutné v čo najkratšom čase prepravnú službu kontaktovať. Poškodený tovar sa nesmie užívať až do vyriešenia reklamácie. Naše spoločnosti zároveň neručia za škody spôsobené oneskorením dodania zásielky prepravnou spoločnosťou.

7. Záručné podmienky a obchodné podmienky

Pre tovar zakúpený v spoločnosti ALARMY s.r.o. alebo v AUDIO Slovakia s.r.o. platia záručné podmienky uvedené v reklamačných podmienkach predávajúceho.

Obchodné podmienky platné od 01.01.2016

Kontaktný formulár

Potrebujem cenovú ponuku

verify

* Tento údaj je povinný