AWZG2-12V5A-C - zálohovaný zdroj v skrinke, lineárny 13,8V/5A/17Ah
Zálohovaný zdroj v skrinke, lineárny. Napájanie: 230VAC/50Hz. Výstup napájania: 5A/13,8VDC. Prúd nabíjania akumulátora: 0.5A/1A/2A. Akumulátor : 1 x 7Ah / 9Ah / 17Ah, Rozmery: 305 x 305 x 105 [+/-2 mm], optická signalizácia LED.
Výrobca:
Obj. čislo:
AWZG2-12V5A-C
Súvisiace produkty
ZÁLOŽNÉ OLOVENÉ AKUMULÁTORY zn. Ultracell
VRLA12V/18Ah Bezúdržbový zálohovací akumulátor
Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 18 Ah V cene je zahrnutý poplatok do recyklačného fondu.
62,73 s DPH
Obj. čislo: VRLA12V/18Ah
VRLA12V/7Ah Bezúdržbový zálohovací akumulátor
Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 7 Ah V cene je zahrnutý poplatok do recyklačného fondu.
23,37 s DPH
Obj. čislo: VRLA12V/7Ah
VRLA12V/9Ah LL LONG LIFE Bezúdržbový zálohovací akumulátor
LONG LIFE Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 9Ah. V cene je zahrnutý poplatok do recyklačného fondu.