HPSB-12V7A-C - zálohovaný zdroj v skrinke, spínaný 7A/13.8VDC/17Ah
Zálohovaný zdroj v skrinke, spínaný, rozmery: 300 x 300 x 105 [+/-2 mm], 7A/13.8VDC, Akumulátor : 1 x 7Ah / 9Ah / 17Ah, Napájanie : 200÷240VAC, optická signalizácia LED
Výrobca:
Obj. čislo:
HPSB-12V7A-C
Súvisiace produkty
ZÁLOŽNÉ OLOVENÉ AKUMULÁTORY zn. Ultracell
VRLA12V/18Ah Bezúdržbový zálohovací akumulátor
Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 18 Ah V cene je zahrnutý poplatok do recyklačného fondu.
62,73 s DPH
Obj. čislo: VRLA12V/18Ah
VRLA12V/7Ah Bezúdržbový zálohovací akumulátor
Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 7 Ah V cene je zahrnutý poplatok do recyklačného fondu.
23,37 s DPH
Obj. čislo: VRLA12V/7Ah
VRLA12V/9Ah LL LONG LIFE Bezúdržbový zálohovací akumulátor
LONG LIFE Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 9Ah. V cene je zahrnutý poplatok do recyklačného fondu.